אנחנו

fizikal

כבר למעלה מ-26 שנים שפלטפורמת פיזיקל מקבוצת מובמנט מספקת פתרונות ניהול מתקדמים לעסקים בתחום הכושר והספורט. הרצון להוביל שוק דינמי ומתפתח זה הייתה מטרה שהצבנו לעצמנו בתחילת הדרך, רצון שהמשיך וגדל לאורך השנים ואנו גאים להיות חלק מהצלחה של מאות חברות, אלפי משתמשי מערכת ומעל חצי מיליון מתאמנים בפריסה ארצית.

לאורך הדרך נשאר החזון הברור: לספק ללקוחותינו את הכלים המתקדמים והחדשניים שיכולים לתרום לניהול וצמיחת העסק, ובמקביל לספק למתאמנים חווית כושר איכותית, מהנה וידידותית.

עם פתיחת העשור השלישי של המילניום, המודעות לאורח חיים בריא וספורטיבי הפכה להרבה יותר מטרנד – הציבור היום מודע לחשיבות הבריאותית והביקוש למועדוני כושר וספורט עצום, לכן אנחנו בפיזיקל מתמידים בפיתוח ושיפור הפלטפורמה שלנו כדי לאפשר לכם, בעלי המועדוני הכושר, לעמוד בציפיות והצרכים ההולכים וגוברים של קהל המתאמנים. ליבת הפלטפורמה של פיזיקל מאפשרת שליטה מלאה על פעילויות המועדון, מסייעת בשמירת קשר עם המתעניינים והלקוחות, מנהלת מעקב צמוד אחר כניסות, שיעורים, רכישות ותשלומים, תוך שימוש בכלים הטכנולוגיים החדשניים בעולם.

fizikal by Movement Group

0
ממשקים לבתי תוכנה
+ 0
לקוחות
0
שנות פעילות
+K 0
משתמשים באפליקציה

delivering wellness to millions. delivering wellness to millions. delivering wellness to millions.

delivering wellness to millions.

במקביל לפיתוח הטכנולוגי, אנחנו משקיעים בהון האנושי בחברתנו, ומאמינים שהוא מהווה פקטור אקוטי בהצלחה של החברה. השילוב של עובדים ומנהלים מנוסים הבאים מתעשיית הכושר והספורט ביחד עם טכנולוגיות חדשנוית מעולם ההיי-טק מספק ללקוחותינו את הפלטפורמה, השירות והידע המושלמים לצרכים העסקיים שלהם בעולם התחרותי של היום.

לחצו כאן
צריכים עזרה?
היי
מוזמנים לפנות אלינו באמצעות הוואצטאפ >>>