פיצ'רים

המעטפת הטכנולוגית של פיזיקל  תעצים את  חווית הלקוח ותייעל את הגדלת המכירות וצמצום ההוצאות

 

אפליקציה ללקוחות

הפכו את הסמרטפון של הלקוחות לחבר בצוות שלכם! עם האפליקציה הייעודית הלקוחות יוכלו להיכנס למתחם, לצפות בעדכוני מערכת שעות ולהירשם לקורסים השונים, לעקוב אחרי המדדים האישיים, לקבל עדכונים ותזכורות, לרכוש מוצרים ושיעורים ובעיקר להישאר איתכם!

דוחות חכמים

ידע זה כוח ומערכת הדוחות החכמה תספק לכם הרבה ממנו: תוכלו להפיק ממאגר המידע שלכם דוחות לפי קטגוריות וסטטיסטיקות, לחזות נטישה בשיעורים מסוימים ולדעת באילו שיעורים להשקיע או לקצץ. בנוסף תוכלו לייצר ניתוח מעמיק על מכירות, מנויים, ביצועיי אנשי צוות מידי חודש ובסיכום ותכנון חודשי ושנתי.

חתימת טפסים דיגיטלית

על מנת לחסוך בזמן יקר לך וללקוחות, ולהימנע מתהליך החתמה מסורבל, התקדמו להחתמה דיגיטלית נוחה ויעילה: מרגע פתיחת המנוי הלקוח יקבל חוזה אישי, הצהרת בריאות וכל מסמך חשוב אחר שתבחרו בפורמט דיגיטלי לחתימה מיידית ואתם תוכלו לרכז את כל המידע בצורה מסודרת ונוחה.

חנות אונליין

הגדילו את רווחיות העסק עם מתחם קניות אונליין באתר האישי שלכם, או באפליקציה או קישור. אנחנו נספק לפי הצורך שלכם ממשק חכם ונוח לשיווק ומכירה של שירותים, אימונים מוצרים ודבר נוסף שיש לכם להציע.

קופה רושמת

קופה חכמה ומתקדמת עם מסך טאץ' תאפשר ללקוחות ולצוות המכירות מכירה קלה ונוחה, רישום היסטוריית רכישות של לקוחות ומכירות של נציגים ואפילו מעקב מלאי מוצרים והתראה על חוסרים.

סריקה דיגיטלית

מהיום תוכלו לסרוק, לשלוח לרכז ולאחד את כל המסמכים החשובים עבור הלקוחות והעובדים בקלות ובאקולוגיות ללא צורך בניירת מיותרת.

בקרת כניסה

הנגישו את הכניסה למתחם באמצעים טכנולוגיים מתקדמים, צ'יפים חכמים ועד טביעות אצבע או שימוש ב-QR דרך האפליקציה. תוכלו לבחור הרשאות גישה לפי סוג מנויי הלקוחות או העובדים, ליצור כניסה חד פעמית למתעניינים חדשים ולפקח בכל רגע נתון תנהלו על כניסות לכל אזור בעסק שלכם.

מערך ניהול לקוחות

מעטפת הוליסטית מחבקת לתגבור היחסים האישיים עם הלקוחות: שלחו בקלות הודעות EMAIL, PUSH ,SMS , מברכות והטבות לימי הולדת ועד עדכונים על מבצעים, אירועים וחידוש מנוי.

רוצים להיות
חלק מפיזיקל?

נשמח לעמוד לרשותכם לכל שאלה!

רוצים להיות חלק מפיזיקל?

נשמח לעמוד לרשותכם לכל שאלה!

ניהול שיווק ומכירות

הכל במקום אחד. משלב קליטת ליד חדש במערכת ועד שלבי המכירה, בעזרת פיזיקל תוכל לנהל ולנתח כל מתעניין, להבין מהן המקורות שיווק החזקים, ומהם הכלים שעוזרים לך למכור יותר, שכל זה מנוהל ומבוקר בתהליכים אוטומטיים.

חווית משתמש מתקדמת

המערכת ההיקפית של פיזיקל שמה במרכז את חווית המשתמש שלכם, של לקוחותיכם ושל הצוות שלכם בעזרת פתרונות טכנולוגים מתקדמים והתאמה אישית.

ניהול חכם

כדי לראות תוצאות צריך לעבוד נכון! הידע, הניסיון, הטכנולוגיה וההון האנושי הופכים את פיזיקל לשותף הנכון עבור העסק שלכם. אצלנו תקבלו את כל הכלים הדיגיטליים המתקדמים ואת התמיכה של אנשי הצוות המנוסים.

הנהלת חשבונות דיגיטלית

אין עוד צורך בפנקס המיושן! עם המערכת המתקדמת שלנו להפקת קבלות וחשבוניות תוכלו לנהל בקלות את החשבונות ולהסתנכרן תוכנות הנהל" ש חיצוניות שונות לפי בחירתכם.

מערכת ניהול שעות

התקדמו למערכת ניהול זמן חכמה שמספקת לכם את כל הפתרונות: שיבוץ לו"ז למאמנים והמתאמנים קבועים או משתנים, שריון מגרשים ואולמות, דיווחי נוכחות והתראות היעדרויות של לקוחות ועובדים.

ניהול עובדים

כבר לא צריך לפנות את תחילת כל חודש…עם פיזיקל תוכלו לעקוב ולהפיק בקלות דוחות שכר ועמלות לפי שעות עבודה, כמות סשנים או עמלות.

עמדת שירות עצמי

עמדות דיגיטליות חכמות המאפשרות ללקוחות לבצע בעצמם מגוון פעולות כמו חידוש מינוי, הזמנת מגרש או מתחם, רכישת כרטיסים לאירועים מיוחדים ועוד ולחסוך לכם ולצוות שעות עבודה יקרות!

ניהול רשת

מנהלים מספר סניפים? איתנו זה קל! ממשק מעקב והשוואה מתקדם בעזרתו תוכלו להגדיר הרשאות לעובדים, להגדיר מחירים זהים ולקבו אחרי נתוני הרווחים ברשת או בכל סניף בנפרד.

לחצו כאן
צריכים עזרה?
היי
מוזמנים לפנות אלינו באמצעות הוואצטאפ >>>